
ML 459 zonder glas
De CanDo 400-serie ML 459 zonder glas kenmerkt zich door de borstwering op 91 cm hoogte en de mogelijkheid om draadglas in de deur te plaatsen in de 1-ruitsverdeling. De stapeldorpeldeur is onbehandeld en is na behandeling zeer geschikt om als tuinder te gebruiken. De ML 459 zonder glas is 40 mm dik en bestaat uit een massieve vurenhouten kern. Het is een stabiele tuindeur van hoge kwaliteit opgebouwd uit een stijl-dorpelverbinding voorzien van een V-groef. Je kunt bij deze deur ook kiezen voor de variant met draadglas.
ML 459 zonder glas kopen
De CanDo 400-serie buitendeuren, waaronder de ML 459 zonder glas, zijn onbehandeld, en moeten dus nog compleet afgewerkt worden. Extra bewerkingen en een slotgatboring moeten nog aangebracht worden. Hier kun je voor kiezen in onze deurenconfigurator. De CanDo deuren zijn zowel aan de onderzijde als aan de bovenzijde maximaal 1 cm in te korten. Bij de deuren kun je beide zijstijlen 1 cm versmallen. Het krukgat zit vanaf de onderzijde op een standaardhoogte van 105 cm. Daarmee wordt bedoeld dat de deurkruk op de standaardhoogte van 105 cm in het voorgemonteerde slot geplaatst dient te worden. Het krukgat dien je ook zelf te maken.
Eigenschappen ML 459 zonder glas:
- Bij deze deur ontvang je geen glas
- In verband met het vervoer zijn de stijlen van deze deur iets langer dan de deur. De extra lengte kun je er zelf afzagen
- De deur is alleen leverbaar in stompe uitvoering
- Alle CanDo deuren zijn gemaakt van hout met het FSC-keurmerk
- De glaslatten ten behoeve van enkel glas worden meegeleverd
- Scharnieren en deurbeslag zijn niet bij de prijs inbegrepen
- Deze deur is alleen geschikt voor enkel glas
Tip: om trillen van het glas tegen te gaan, vergeet niet je glas af te kitten!
Serie | 400-serie |
---|---|
Merk | CanDo |
Model | ML 459 |
Glassoort | zonder glas |
Uitvoering | Stomp |
Materiaal | Vurenhout |
Hol of massief | Massief |
Paneelprofiel | Facetprofiel |
Ruitverdeling | 1 |
Kleur | Onbehandeld |
Samenstelling product | Vurenhout |
KOMO-keur | Nee |
Garantie | 2 jaar |